Gynekologická ordinace

Omezení provozu gynekologické ordinace ve dnech 18. a 25. května 2021

Vážené klientky, dovolujeme si Vás informovat, že v úterý  18. 5. 2021 a v úterý 25. 5. 2021 z provozních důvodů neordinujeme. Středeční ordinace zůstávají zachovány v běžném rozsahu.
Při akutních zdravotních problémech, které nesnesou odklad, se můžete obrátit na ambulanci Gynekologicko-porodnického odd. Nemocnice České Budějovice a.s.

 

 

Ukončení provozu gynekologické ordinace v Českých Velenicích a přestěhování ordinace v Českých Budějovicích

S velkou dávkou lítosti jsme po zralé úvaze museli přistoupit k delší dobu avizovanému kroku, a to ukončení provozu gynekologické ordinace v Českých Velenicích. Po skoro šestnácti letech, co jsme v Českých Velenicích působili, nadešel čas, kdy se stávalo čím dál složitější skloubit mé profesní aktivity s dojížděním do Českých Velenic. Bohužel se přes velkou snahu nepodařilo ani mně, ani vedení Města České Velenice, zajistit lékaře, který by měl zájem v Českých Velenicích v provozování gynekologické ordinace pokračovat.

Rozhodnutí o ukončení činnosti gynekologické ordinace se mi nečinilo lehce. Provoz ordinace v Českých Velenicích mi přirostl k srdci, dovolil mi poznat mnoho velmi milých a inspirativních lidí, prožít s nimi nejednu významnou životní událost a také život takový, jaký doopravdy je. Z někdejších miminek jsou již skoro dospělí lidé a na tom člověk nejvíce vidí ubíhající čas.     

Naše ordinace se během května přestěhovala do Českých Budějovic na adresu Šumavská 628/24. Tam budeme nadále poskytovat péči vše klientkám, které byly registrované jak v Českých Velenicích, tak v ordinaci, kterou jsme dosud provozovali v Českých Budějovicích U Tří lvů.  Registrace všech pacientek, které jsou u nás registrovány, zůstávají nadále v platnosti, a my je rádi uvítáme v naší nové ordinaci. 

Mnohokrát děkuji vedení Města České Velenice i všem, kteří se na zajištění provozu naší ordinace v uplynulých 16 letech podíleli, za trvalou, velkou a nezištnou podporu, lidskost, vstřícnost a pomoc, a to i v nelehkých časech, kterými jsme všichni za tu dobu také museli projít. 

Mnohokrát děkuji!

MUDr. Miloš Velemínský, Ph.D.

Nové kontaktní údaje:

Gynekologická ordinace
MUDr. Miloš Velemínský, Ph.D.
Šumavská 628/24
37001 České Budějovice

Telefon: 607 707 245
e-mail: gynekologie@veleminsky.cz
http://www.veleminsky.cz/gynekologie

Ordinační hodiny:
Úterý:  15:00 – 20:00
Středa:  15:00 – 20:00

Telefon pro objednání bude dostupný v ordinační dny od 13:00 hod.
Na vyšetření se prosím vždy předem objednejte. Děkuji.